Ceník Masáží 2023

Tato masáž je dokonalý rituál, který v sobě spojuje relaxační masáž a výjimečné účinky esenciálních olejů. Díky ní se zbavíte napětí, únavy a zlepšíte svou duševní pohodu současně s uvolněním svalů a zmírněním bolesti. To vše za použití nejkvalitnějších surovin v bio kvalitě.  Dopřejte si luxusní péči, kterou si zasloužíte.

Masáž uvolňuje svalové napětí, pomáhá zlepšovat krevní oběh a zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje nebo nohou. Přináší zklidnění a osvěžuje celé tělo. 
Vyzkoušejte regenerační a relaxační masáž a nechte se hýčkat.

Jedná se o jemnou uvolňující masáž pro nastávající maminky. Je to velmi příjemný způsob jak si ulevit od bolesti zad a běžných těhotenských obtíží.  Masáž se provádí v bezpečné poloze na boku nebo na židli s oporou. Je vhodná pro všechny ženy od druhého trimestru s bezproblémovým průběhem těhotenství. Veškeré používané oleje jsou v bio kvalitě, aby byl přínos masáže pro vás i vaše miminko co nejvyšší.

Manuální lymfodrenáž je speciální, jemná, ručně prováděná technika, která pozitivně ovlivňuje lymfatický systém těla. Její princip spočívá v pomalých, krouživých pohybech, při kterých se urychluje tok lymfy a podporuje se tak látková výměna a tím i detoxikace organismu. Manuální lymfodrenáž pomáhá odstraňovat otoky a harmonizovat celý organismus. Tento druh masáže je nejen zdraví prospěšný, ale také vás krásně uvolní a podpoří imunitní systém.

V případě zrušení masáže dvě hodiny předem a méně, bude hostovi účtován poplatek 500 Kč.

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim nezapomenutelný zážitek. Nabízíme vouchery na veškeré služby - ubytování, wellness i restauraci. Stačí nás kontaktovat s vašimi požadavy, my vám voucher zhotovíme
a e-mailem či poštou zašleme, případně objednejte online v našem e-shopu.