Královská gastronomie

KRÁLOVSKÁ RESTAURACE NOVĚ OTEVŘENA O VÍKENDECH JIŽ OD 12:00. 

Na Královce budete v rukou kuchařské reprezentace České Republiky. Špičková gastronomie je jednou z našich nejvyhlášenějších služeb a dáváme si na ní maximálně záležet. Díky tomu si u nás užijete skutečně vše, co ke správné dovolené patří - včetně mimořádných gurmánských zážitků. Ve všech našich provozovnách podáváme kvalitní pokrmy z vybraných surovin z velké části od regionálních dodavatelů. Královská restaurace a restaurace Sluneční terasa pro vás vaří výhradně z čerstvých surovin

Královská restaurace

Královská restaurace s fusion konceptem představuje prvotřídní jídla podávaná na jedinečném místě - tak lze ve zkratce popsat restauraci, kterou najdete v prvním patře hlavní budovy Královky. Při plánování jejího konceptu rozhodovala především naše vášeň pro špičkovou gastronomii, v níž se snoubí nejkvalitnější suroviny s moderní technologií přípravy pod vedením zkušeného a výjimečného šéfkuchaře. Tuto vizi se nám bezvýhradně podařilo naplnit a doplnit o další atributy, díky kterým bude každá vaše návštěva Královské restaurace nezapomenutelným zážitkem.

Rezervace stolu +420 777 247 883

Otevírací doba:  Královská restaurace je otevřena každý den od 17:00 do 21:30 a o víkendech již od 12:00.

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim nezapomenutelný zážitek. Nabízíme vouchery na veškeré služby - ubytování, wellness i restauraci. Objednávejte pohodlně online na našem e-shopu. Platnost všech voucherů je 6 měsíců. 

Dokonalý zážitek

Královská restaurace nabízí kromě požitku ze samotné konzumace vybraných pokrmů také obrovskou nabídku vín (až 200 druhů!), skvělý servis, krásný interiér a v neposlední řadě jedinečný výhled na Jizerské hory. Naše menu uspokojí všechny vaše chutě, jelikož kombinuje kuchyně různých stylů a národností. Najdete v něm tedy jak české klasiky, tak např. speciality asijské kuchyně, které si u nás získaly velkou oblibu. 

Jídelní lístek >

Vinná karta >

Nápojový lístek >

Restaurace Sluneční terasa

V samoobslužné restauraci, umístěné v přízemí hlavní budovy, se můžete pohodlně najíst bez čekání - nikoliv však na úkor kvality či výběru podávaných pokrmů. I v této provozovně klademe důraz jak na jakost surovin tak na jejich zpracování. Za pěkného počasí můžete využít také prostornou terasu s výhledem do širokého okolí a na velké dětské hřiště hned vedle restaurace. 

Patrik Bečvář a jeho tým

Je nám velkou ctí, že naší kuchyni šéfuje právě Patrik - člen Národního týmů kuchařů a cukrářů AKC ČR, výherce olympiády v Singapuru (2018), majitel zlaté, stříbrné i bronzové medaile ze světových soutěží, držitel titulu Kuchař roku (2013) a účastník evropského kola soutěže Pelegrino Young Chef. Do Královky přišel z pozice šéfkuchaře francouzské restaurace v Obecním domě. Díky jeho ohromnému talentu, zkušenostem a vášni pro poctivou práci s kvalitními surovinami je každé jídlo z jeho dílny zkrátka nezapomenutelné.

Interiér uspořádáme
podle vašich potřeb

Interiér s kapacitou až 100 osob jsme navrhli tak, aby bylo možné jej v případě potřeby rozdělit až na tři samostatné celky oddělené pevnou stěnou. Prostory Královské restaurace pojmou 80 osob, salonek 20 osob a restaurace Sluneční terasa v přízemí hlavní budovy dalších 100 osob. V každém z těchto prostor je k dispozici plnohodnotná prezentační technika. Můžete tak rozdělit své firemní kolegy do několika skupin, případně večer pro pány vytvořit uzavřenou tribunu pro dokonalý zážitek ze sledování oblíbeného sportovního klání.