Ceník hotelových pokojů

Víkendové pobyty: cena za noc pátek nebo sobota je navýšená o 500 Kč / noc.


Cena zahrnuje

Snídani formou bufetu, která se podává v restauraci od 8:00 hod. do 10:00 hod., DPH, energie, vodu, odvoz odpadků, WIFI připojení, ložní prádlo, ručníky.

PŘÍPLATKY

Příplatek za pobyt na 1 noc = 200 Kč / 1 noc / 1 os.
Pobyt na jednu noc je možný až pokud je volno v daný den.
Závěrečný úklid: 500 Kč
Pozdní odjezd (check-out): 1000 Kč

V hlavní sezóně (letní, zimní), o víkendech a svátcích pobyty na jednu noc nepřijímáme.


Platební podmínky

ZÁLOHOVÁ PLATBA

50% záloha z celkové ceny splatná do týdne od potvrzení rezervace bezhotovostním převodem na účet. Zaplacením zálohy host souhlasí s platebními podmínkami.

DOPLATEK UBYTOVÁNÍ

Rekreační poplatek 21 Kč / os. / noc bude naúčtován při příjezdu na recepci.
Doplatek celkové částky je splatný v hotovosti nebo kartou v den nástupu na pobyt. Akceptovány jsou platební karty Visa, MasterCard. Platební bankomat je v obci. Při dřívějším ukončení pobytu (které nevznikne ze strany ubytovatele), nevzniká nárok na vrácení platby. Za vystavené dárkové poukazy v dané hodnotě platby nevracíme.

STORNO POPLATKY

31 a více dní před příjezdem: zdarma.. 30-8 dní před příjezdem: 50 % z celkové částky, tzn. 100 % zálohové platby. 7-0 dní před příjezdem: 100% z celkové částky. V období vánočních svátků ( 24. 12. - 2. 1. ) si účtujeme 50 % z celkové částky po potvrzení rezervace, tato částka je nevratná!Minimální počet nocí pro rezervaci v období vánočních svátků je 5.  Poznámka: doporučujeme hostům připojistit se proti stornu zájezdu u své pojišťovny.

SLEVY NA DĚTI

Dítě do 3 let - zdarma
Dětská postýlka včetně lůžkovin / 200 Kč / pobyt

ZTRÁTA KARTY

Při ztrátě karty účtujeme
poplatek 200 Kč / 1 ks karty

POZNÁMKA

Ceny pokojů a apartmánů v určitých obdobích se vždy vypočítávají ze základních cen daných pro toto období (viz ceník-tabulka).