Ubytování na kraji lesa

Poloha Královky je skutečně mimořádná. Nachází se v klidné lokalitě, na jednom z kopců Jizerských hor a doslova splývá s okolními lesy a přírodou. Uvědomujeme si, že čistá příroda, která nás obklopuje, není samozřejmost. Proto jsme s ohledem na zachování jedinečného prostoru našich hor vybavili náš hotel tepelnými čerpadly z 50 vrtů, vodu čerpáme z vlastní studny a věříme, že i vy oceníte její jedinečnost. Nejen z rozhledny, která je její součástí, ale z celého areálu se nabízí překrásný výhled do chráněné krajiny. Příznivci lyžování ocení umístění přímo na trase Jizerské magistrály nabízející 200 km dlouhou běžeckou trať.

Královské apartmány

V naší nabídce najdete celkem 22 apartmánů. Všechny poskytují dostatek soukromí, prostoru a jsou vkusně a moderně zařízené. Hlavním prvkem v interiéru je dřevo, které dodává pocit tepla, bezpečí a harmonie s okolní přírodou. Apartmány jsou plně vybavené - včetně plnohodnotného kuchyňského koutu pro ty, kdo nechtějí být závislí na hotelové kuchyni. Stále však máte dostupné veškeré služby na Královce včetně obou našich restaurací. Prohlédněte si kompletní nabídku apartmánů a vyberte si dle vašich přání. Připravili jsme pro vás luxus bez kompromisů, vždy však s úctou a respektem k přírodě.

Útulné hotelové pokoje

Ve zrekonstruované budově staré Královky najdete 9 dvoulůžkových pokojů. Jsou situované v prvním patře a podkroví, ve stejné budově jako Královská restaurace a SPA & WELLNESS. Pokoje poslouží při vašich pobytech v přírodě, služebních cestách či firemních akcích. Rekonstrukci i stavbu hotelu jsme realizovali ve spolupráci s místními řemeslníky, použili jsme maximum původního dřeva ze starých budov. Dali jsme možnost starému dřevu znovu zazářit. Pokoje s koupelnou, předsíní a ložnicí mají moderní design a dostatek prostoru a potěší vaše smysly, ať jste přijeli za jakýmkoliv účelem

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim nezapomenutelný zážitek. Nabízíme vouchery na veškeré služby - ubytování, wellness i restauraci. Objednávejte pohodlně online na našem e-shopu.  Platnost všech voucherů je 6 měsíců.