Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim nezapomenutelný zážitek. Nabízíme vouchery na veškeré naše služby –⁠ ubytování, wellness i restauraci. Stačí nás kontaktovat s vašimi požadavky, my vám voucher zhotovíme a e-mailem či poštou zašleme. 

Dárkový poukaz
na služby hotelu Královka

S tímto voucherem čeká vaše nejbližší dokonalý odpočinek v našem hotelu se vším, co k němu patří. Lze jej využít na ubytování v hotelových pokojích či apartmánech, wellness i stravování. Prvotřídní služby, designové prostory a vytříbená gastronomie jsou zárukou spokojenosti všech obdarovaných, včetně těch nejnáročnějších.

Darujte svým blízkým zážitek z pohodlí a dobrého jídla a my se postaráme o to, aby se stal nezapomenutelným. 

Dárkový poukaz
na konzumaci v naší restauraci

Kdo by neocenil gurmánský zážitek plný těch nejvybranějších chutí a vůní? 
V naší Královské restauraci vedené vyhlášeným šéfkuchařem Patrikem Bečvářem čeká návštěvníky prvotřídní fusion kuchyně podtrhnutá bohatou nabídkou vín, vynikajícím servisem a krásným prostředím i výhledem. S tímto poukazem nesáhnete vedle, ať už se chystáte obdarovat kohokoliv.

Hodnotu i text voucheru přizpůsobíme vašemu přání

Dárkové poukazy na konzumaci v restauraci máme vytištěné v hodnotách 1.500 Kč a 2.500 Kč. Rádi vám však připravíme elektronický poukaz na veškeré služby Královky v jakékoliv hodnotě a s libovolným textem. Poukaz není nutné uplatnit jednorázově, vyčerpanou částku odečítáme postupně.