Romantická dovolená
v Jizerkách

Hledáte místo pro strávení kouzelných chvil a důkladného odpočinku s vaší polovičkou? Královka je trefa do černého! V naší nabídce si vyberete možnost ubytování přesně podle vašich představ - od hotelových pokojů až po královský apartmán s venkovní vířivkou.

Dostatek prostoru
a soukromí

Páry si mohou zvolit ubytování dle jejich preferencí, délky pobytu a potřeb. Hotelové pokoje pro dva jsou úspornější variantou, kterou doporučujeme spíše v případě kratších návštěv. Dostatek prostoru, soukromí a plnohodnotnou vybavenost nabízí naše moderní apartmány. Vyberte si např. apartmán se samostatnou ložnicí, terasou nebo dokonce vlastní vířivkou. K romantické dovolené neodmyslitelně patří i dobré jídlo, vřele tedy doporučujeme stravování v našich vynikajících restauracích.

Prostředí, které přeje lásce

Ať už jste se svým protějškem ve fázi seznamování, mnohaletého manželství nebo se rádi odreagujete i s vašimi dětmi, pobytem u nás nemůžete šlápnout vedle. Jen pár kroků vás bude dělit od lesní přírody, která je součástí chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Procházky po okolí s překrásnými výhledy, během kterých vás budou rušit maximálně lesní zvířátka, si zamilují i zapřísáhlí odpůrci pěší turistiky. A pokud byste hledali větší romantiku, než kamennou rozhlednu z roku 1907, která je součástí areálu, široko daleko byste sotva našli.

Vyberte si z naší nabídky ubytování