S námi na letošní vánoční večírek nezapomenete

Rádi vám zajistíme kompletní servis pro uspořádání nejlepšího vánočního večírku v historii vaší firmy. Kromě perfektního cateringu, ubytování a variabilních konferenčních prostor jsme schopni zprostředkovat pronájem zvukové techniky i doplňujícího programu na přání. Spolupracujeme s odborníky v oboru organizace a produkce akcí všeho typu.

Zajistíme poutavý program

Pro každou firmu rádi naplánujeme večírek na přání, nicméně jsme nenechali nic náhodě a připravili si pro vás zajímavé možnosti programu. Své kolegy bezpochyby oslníte tématickým rautem z dílny fantastického šéfkuchaře Patrika Bečváře (šéfa Národního týmu kuchařů a cukrářů). Na baru pro vás budeme mít připravena skvělá vína, výběrové rumy, giny a další nápoje. Aby party stála za to, zajistíme pro vás DJ a kdo si přijede hlavně odpočinout, může využít naše SPA&WELLNESS, kde svému tělu dopřeje dokonalý relax ve večerní vířivce s lahví Prosecca. 
POZOR ALE! času není nazbyt, zima se blíží mílovými kroky a termíny se rychle plní. Proto pokud chcete uspořádat nezapomenutelný večírek na Kárlovce, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem co nejdříve. 

+420 604 711 276
marketa.sedova@hotelkralovka.cz

Vyberte si z naší nabídky ubytování