Královka – Výjimečné firemní
zázemí v srdci lesů Jizerských hor

Firemní akce, školení, porady, prezentace, teambuilding

Mimořádná poloha a spolu s ní i celá koncepce hotelu KRÁLOVKA a jeho apartmánových domů je tvořena tak, aby vyhovovala firemním zákazníkům, kteří si přejí uniknout ruchu měst, jejich náročným každodenním povinnostem a v prostředí našich hor načerpat novou energii.

Připravili jsme pro vás reprezentativní prostory pro školení, kongresy, teambuildingy a jakékoliv jiné akce dle vašich konkrétních požadavků. Věříme, že v dnešní turbulentní době je zapotřebí najít čas a prostor na doplnění sil, na přípravu podpory prodeje na další sezóny, na všechny náročné pracovní výzvy, které vás čekají.

Ubytování v harmonii
s přírodou

Ubytujte se v Královských apartmánech či hotelových pokojích v nově zrekonstruované hlavní budově Královky. Dostatečná kapacita naší nabídky ubytování vám zajistí komfort a potřebné soukromí. Moderní design, dostatek prostoru, interiéry s výrazným dřevěným prvkem navodí pocit tepla, bezpečí i harmonie s okolní přírodou.

Gurmánské zážitky
v Královské restauraci

Nechte se opečovávat v Královské restauraci z rukou kuchařské reperezentace České republiky. Špičková gastronomie je jednou z našich nejvyhlášenějších služeb a dáváme si na ní maximálně záležet. Mimořádné gurmánské zážitky, postavené z velké části na surovinách od regionálních dodavatelů, pro vás připraví Patrik Bečvář, který k nám přešel z pozice šéfkuchaře francouzské restaurace v Obecním domě v Praze.

Spa & wellness, sportovní aktivity

Součástí Královky je nově vybudované skvělé SPA & WELLNESS s kapacitou pro 25 osob. Nechte se ukolébat ohněm v krbu, v sauně prohřejte své tělo i duši. Dvě vířivky na terase pod širým nebem vám poskytnou relaxaci po sportu i po náročných pracovních dnech.

Vnímejte ticho a pohodu naší přírody, využijte jedinečné možnosti nastoupit do stopy Jizerskohorské magistrály přímo před hotelem. V létě se vydejte na nekonečné kilometry turistických tras, sedněte na kolo a objevujte okolní lesy, přehrady, potoky či historii sklářství v našich horách. S dalšími partnery pro vás připravíme doprovodné akce na míru vašim požadavkům. Nechte profesionály, aby se postarali o vás, vaše kolegy i hosty. Věříme, že se k nám budete vždy rádi vracet.

V srdci Jizerských hor - Janov nad Nisou 1160, 468 11
marketa.sedova@hotelkralovka.cz / +420 604 711 276

Těšíme se na vás!

STORNO POPLATEK U FIREMNÍCH AKCÍ:

  • 61 a více dní před příjezdem: zdarma 

  • 60 - 31 dní před příjezdem: 100 % zálohové platby (50% hodnoty ubytování)

  • 30 - 0 dní před příjezdem: 100 % z celkové částky